«Здибанка файних викладачів» у ТНЕУ

4 листопад у ТНЕУ відбулась «Здибанка файних викладачів», у якій активну участь взяли викладачі кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства: кандидат історичних наук, доцент Надія Іванівна Білик, старший викладач Теофілія Теофілівна Вількова, кандидат філологічних наук, доцент Олена Ігорівна Конопліцька, кандидат історичних наук, старший викладач Ірина Романівна Недошитко.

На заході, що був організований ГО «СД Платформа» були присутні 53 викладачі з тернопільських вишів.  Кожен прийшов з метою почерпнути щось нове про покоління Z, представники якого нині вступили на перший курс університетів.

Спікерами у цьому просвітньому проекті виступили: Валентина Лєснова (розповіла про ефективну комунікацію зі студентами та залучення молоді у різні проекти), Юлія Богоявленська (познайомила з інформацією щодо розширення зв’язків науки та практики), Ольга Бершадська (говорила про роль креативних ідей у процесі навчання), Ігор Ільто (розповів про різницю між поколіннями та характерні ознаки «мілленіалів»).

Тішить, що наші викладачі не зупиняються на досягнутому,  а продовжують далі навчатись, щоб, навчати інших.