Попри всі інші державотворчі елементи, не занехаймо культури, бо цей дар більше від будь-якого іншого зробить Україну улюбленим домом для нашого народу та могутнім, миротворчим, гідним міжнародної уваги та пошани членом людства (Л. Гузар)

Щиро вітаємо  на офіційному сайті кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету!

У нас ви можете здобути ступінь вищої освіти «бакалавр» і «магістр» зі спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» (освітня програма «Менеджмент соціокультурної діяльності»), «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»),  «Журналістика» (освітня програма «Правова журналістика»), «Дизайн» (освітня програма «Графічний дизайн»), «Середня освіта. Мова і література (польська)» (освітня програма «Польська мова та література, українська мова та література»).

Випускники спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (освітня програма «Менеджмент соціокультурної діяльності») можуть працювати на посадах:

• керівника відділу культури органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • менеджера культури;
  • інформаційного аналітика;
  • фахівця у сфері зв’язків з громадськістю;
  • керівника рекламного відділу;
  • організатора соціокультурного сервісу та культурних заходів;
  • менеджера у сфері культурних і креативних індустрій;
  • куратора культурно-мистецьких проєктів;
  • проєктного менеджера у культурно-мистецькій сфері.

Випускники спеціальності «Дизайн» (освітня програма «Графічний дизайн») можуть працювати на посадах:

• у дизайн-студіях;
  • у брендингових та рекламних агентствах;
  • у видавництвах;
  • у державних підприємствах і приватних фірмах;
  • арт-директором;
  • фрілансером.

Опанувавши спеціальність «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа» (освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»), ви зможете працювати на посадах:

• референта-аналітика;
  • менеджера інформаційних та інформаційно-аналітичних служб;
  • керівника відділу кадрів;
  • керівника діловодної служби;
  • менеджера для роботи з персоналом;
  • завідувача архіву/ бібліотеки/музею/ канцелярії;
  • керівника апарату місцевих органів державної влади;
  • директора підприємства у сфері інформаційної діяльності;
  • керівника центру надання адміністративних послуг;
  • у документаційних службах юстиції, суду.

Випускники спеціальності «Журналістика» (освітня програма «Правова журналістика») можуть працювати:

• у прес-службі органів у сфері права та органів влади;
  • керівниками медійних проєктів;
  • менеджерами з питань контактів зі ЗМІ;
  • у мультимедійних виданнях засобів масової інформації;
  • інформаційними аналітиками в правових інституціях;
  • очолювати відділи правової тематики у різних медіа;
  • займатися журналістськими розслідуваннями;
  • а також відкрити власний бізнес у сфері медіа.

Випускники спеціальності «Середня освіта. Мова і література (польська)» (освітня програма «Польська мова та література, українська мова та література») можуть працювати на посадах:

• учитель польської та української мови і літератури;
  • коректор/літературний, науковий редактор;
  • кореспондент;
  • перекладач;
  • працівник посольств, консульств, візових центрів Республіки Польща й України;
  • працівник відділу міжнародних зв’язків у закладах вищої освіти України та Польщі;
  • контент-менеджер;
  • блогер в освітній, культурній чи іншій сфері.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись  у приймальну комісію за адресою:

м. Тернопіль, Львівська, 11 (корпус № 1),

або зателефонувавши: (0352) 47-50-60; моб. 067 926 93 87

Офіційний сайт ЗУНУ

Навчайся разом з нами і здобувай освіту європейського рівня!

Приєднуйся до кола ділових, ініціативних, дружних!