З Ювілеєм, рідна кафедро!


Цьогорічна осінь особлива для кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, адже вона ювілейна, тридцята. На свято зібралася дружня родина соціально-гуманітарного факультету. В гості завітали проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк, проректор з науково-педагогічної роботи (інноваційний розвиток та інформаційна діяльність) Казимир Возьний, колеги з Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», директор Державного архіву Тернопільської області Федір Полянський, співробітники бібліотеки-музею «Літературне Тернопілля». Лунали теплі слова вітань від керівництва Західноукраїнського національного університету, декана соціально-гуманітарного університету Оксани Гомотюк і заступника декана Оксани Коваль, очільниці кафедри Лесі Біловус, гостей свята, викладачів та студентів.

Незважаючи на онлайн-формат, свято таки вдалося! Щирість, вдячність, живі емоції справжнього колективу, який давно став родиною, відчувалися у кожному слові, усмішці, відеороботах, відзнятих «з душею».

Дорогі друзі, дякуємо, що розділили з нами радість свята, за тепло ваших сердець! А рідній кафедрі бажаємо процвітання, втілення усіх найсміливіших задумів, проєктів і мрій, успішної, натхненної праці, яка приносить задоволення!