Юридичний факультет переміг у фестивалі-конкурсі «Студентська ліра – 2019»!

Неймовірно емоційним, цікавим на сюрпризи та яскраві виступи був цьогорічний фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2019». Заслужену перемогу у ньому вдруге здобув юридичний факультет!

У другий день конкурсу в залі зібралися представники усіх факультетів, інституту, коледжу й дружньо підтримували один одного. А впевненості їм додавали декани і директори, які  були поряд зі своїми студентами. Упродовж двох днів уболівав за молодь Тернопільського національного економічного університету ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий, який запевнив, що усі сьогодні є переможцями, а кожен першокурсник  – особливий.

Перед журі стояло надважливе завдання – справедливо оцінити конкурсну програму кожного факультету, інституту, коледжу, що було дуже важко, адже усі показали високий рівень підготовки і вражаюче різноманіття талантів.

Після підрахунку визначено такі бали:

ЮФ – 9,22

ФФО – 9,02

ФЕУ – 8,30

КЕПІТ – 6,78

ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – 5,69

ФАЕМ – 5,43

ФКІТ – 5,40

Щиро вітаємо усіх учасників та переможців «Студентської ліри – 2019»!