Привітання декана соціально-гуманітарного факультету Оксани Євгенівни Гомотюк із новорічними та різдвяними святами

Дорогі друзі!!!
Ми прожили непростий, але багатий на здобутки й події рік. Ми стали класичним університетом. У 2020 році створено новий – соціально-гуманітарний факультет. Усе це вимагає особливої відповідальності щодо фаховості, мобільності, відповідності новітнім трендам, інтернаціоналізації життя академічної спільноти.
Шановні колеги, дорогі студенти! Без ваших ідей, без ваших добрих справ, неможливою була б поява нових проєктів, задумів, стратегій. Ви є «генераторами», рушіями нової гуманітарної ідентичності! Я пишаюся, що ми будуємо наш факультет. Добігають останні години 2020 року, перед нами постануть нові завдання у 2021 році і я переконана, що з усім ми впораємося.
Пані та панове! Сердечно вітаю вас із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! Я прошу у Господа захисту для нашої України. Я схиляю голову перед воїнами, які захищають нашу землю! Бажаю вдачі і наснаги молодому поколінню, яке сьогодні несе чи не головну відповідальність за майбутнє Української держави, українського народу. У ці дні ми замислюємося над найзаповітнішими бажаннями, то ж я щиро вірю, що все омріяне збудеться у новому році, а ваша мудрість допоможе здолати усі негаразди. Бажаю, щоб усі труднощі оминали вас, а душі сповнилися любов’ю і вірою!
Щиро звертаюся до кожного, до представників усіх поколінь із побажаннями кожній українській родині Божого благословення і здоров’я, любові й радості, щасливого Різдва, щедрих колядок, смачної куті! Нехай новорічні свята будуть наповнені посмішками ваших близьких, теплотою сердець та радістю рідних