Відбувся тренінг «МЕДІАПОЛІТИКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ»


Попри завершальні грудневі акорди року, що минає та святковий передноворічний настрій, наші студенти та викладачі ніколи не упускають можливості збагатити свій портфель професійних компетентностей, а тому із задоволенням взяли участь у тренінгу «МЕДІАПОЛІТИКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ», який проводився упродовж 26-28 грудня в рамках імплементації проєкту «Jean Monnet Project «European values of diversity an inclusion for sustainable development».

Тренінг призначений для узагальнення, систематизації та поширення європейської практики медіа-політики в Україні. Особливої уваги заслуговує спікер — надзвичайно харизматичний та цікавий, справжній експерт висвітлюваних тем — Др. Андрій Чужиков, кандидат економічних наук, доцент кафедри тележурналістики та майстерності актора, член команди проєкту Кафедри Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES).

Що розглянули:
✅ Сутність та класифікацію політики ЄС;
✅ Інформаційну політику ЄС;
✅ Аудіовізуальну політику ЄС. Діяльність європейської аудіовізуальної лабораторії;
✅ Культурну політику ЄС та Creative Europe;
✅ Тренди розвитку європейської медіаполітики 2020-2027;
✅ Імплементацію європейських цінностей у медіаполітиці ЄС.

Тренінг проходив надзвичайно легко й дуже динамічно та продуктивно. Доказ цьому — постійне використання практичних кейсів, багатого професійного й життєвого досвіду спікера, інтерактивного включення учасників в захоплюючий процес заходу. Уже завтра усі учасники отримають сертифікати.
Окрім основного меседжу тренінгу учасники ознайомилися з презентацією проєктів за напрямом Жана Монне, яку представила доктор філософських наук, професорка кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності НПУ ім. М. П. Драгоманова, професорка кафедри Жана Монне SCAES, координаторка проєкту Жана Монне EVDISD пані Мар’я Нестерова. Корисною була інформація про літні школи, тренінги, конференції, вебінари, які проводяться в рамках проєкту EVDISD; а також про Асоціацію дослідників європейських цінностей в освіті AREVE. Домовилися про спільні проєкти та співпрацю й з нетерпінням чекаємо пана Андрія Чужикова у 2021 році на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ у файному місті Тернополі для втілення спільного задуму!
І ви не зволікайте, друзі!
Приєднуйтесь до нашої команди!
Ми навчаємося без кордонів!