Відбулася офіційна онлайн-зустріч адміністрації соціально-гуманітарного факультету із представниками Батумського державного університету ім. Шота Руставелі

У динамічному вирі останніх подій ранок на соціально-гуманітарному факультеті був надзвичайно приємним та продуктивним. Тепло, невимушено й легко відбулося спілкування декана соціально-гуманітарного факультету професора Оксани Гомотюк та її заступника доцента Оксани Коваль із чарівними представницями Батумського державного університету ім. Шота Руставелі – деканом факультету точних наук та освіти Лелою Турманідзе й професором кафедри психології Кетеван Берідзе.

Розмову вели про майбутні вектори співпраці: офіційні візити на наукові конференції, проведення спільних тренінгів, вебінарів, видавництво загальних монографій, можливість публікувати наукові праці у часописах університетів, долучення до складу наукових рад спеціалізованих видань та організаційних комітетів конференцій, перспективу стажування викладачів і студентів, участь у літніх та зимових школах.

Також домовилися про спільну участь у грантових програмах, можливість реалізації програми подвійних дипломів, співпрацю психологічної клініки та Школи професійного розвитку «Акме», налагодження комунікації між фахівцями із сфери соціальної роботи, документознавства та менеджменту соціокультурної діяльності.

Сказати, що зустріч була успішною – нічого не сказати.

У нас виявилося надзвичайно багато спільних інтересів, планів та мрій.

Щиро сподіваємося, що наша співпраця у майбутньому відкриє широке коло можливостей вільного обговорення актуальної проблематики, яка об’єднує наші країни і створить новий суттєвий імпульс розвитку співробітництва між Грузією і Україною.