Творча зустріч студентів третього курсу з Олександром Смиком

31 жовтня студенти та магістри спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» відвідали творчу зустріч з поетом, драматургом, письменником, бардом – Олександром Смиком, яка відбулася у мистецькій світлиці Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Очільник Тернопільської обласної організації НСПУ ділився з присутніми тим, що болить, що хвилює, що тішить, чого не можна замовчувати та як остаточно не знищити культуру України. Одним словом, було щире й відверте спілкування, були пісні, поетично-ліричні відступи. Навіть відповіді до очікуваних майбутніх запитань були вже закладені у поезії та піснях автора, які він виконував. Може й тому зустріч вийшла цікавою й незаангажованою.

Сьогодні Олександр Смик поєднує державницьку роботу (начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради) і творчу. «Це дуже не просто, – зізнається письменник, бо робота службовця – це відповідальність, а творча – це свобода».

Студентів вразила кількість пісень Олександра Смика – 800! 37 аудіо-дисків. Це справді вражає, адже за цими звичайними цифрами титанічна праця, якої «не творчим» людям ніколи не видно.