Тренінг з дисципліни «Корпоративна культура» для майбутніх менеджерів культури та документознаців

30 листопада студенти 2-го курсу спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» й «Документознавство та інформаційна діяльність» взяли участь у тренінгу з дисципліни «Корпоративна культура». За сприяння керівника курсу кандидата історичних наук, доцента Надії Іванівни Білик захід відбувся у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» (бібліотеці №2 для дітей м. Тернополя).

Провідний бібліотекар установи Оксана Миколаївна Лехіцька презентувала унікальний авторський проект – арт-бук «Андрей Шептицький Митрополит Галицький». З її розповіді другокурсники довідались про маловідомі сторінки життя та діяльності Митрополита Української Греко-Католицької Церкви. Студенти були щиро захоплені правдивою та змістовною розповіддю про подвижництво глави УГКЦ, про його душпастирську місію на благо українського народу.

Під час тренінгу майбутні менеджери культури та документознавці навчились не лише добирати інформацію для створення арт-буку, а й репрезентувати культурно-мистецький і просвітницький проект для широкого загалу.

Пізнавальна презентація арт-буку запам’яталась гостинністю працівників культурної установи м. Тернополя. Під час заходу всі присутні взяли участь у фотосесії.