Тематична екскурсія в державному архіві Тернопільської області

23 травня 2018 року в державному архіві Тернопільської області проведено тематичну екскурсію до Дня Героїв на тему: «Матеріали про українських героїв у фондах держархіву» для студентів-документознавців юридичного факультету ТНЕУ. В рамках екскурсії студенти ознайомились із експозиціями архівних виставок: «Рабів до раю не пускають» (пам’яті Героїв Небесної Сотні), «Голос пам’яті» (про втрати та жертви другої світової війни), «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» (пам’яті жертв політичних репресій), «Життя, віддане науці» (про трагічну долю академіка Степана Рудницького).

Також студенти мали змогу ознайомитись з архівними документами із Колекції документів і матеріалів служби безпеки ОУН-УПА на Тернопільщині (Озернянський архів), з документами про героїв Небесної Сотні та про воїнів, які загинули в зоні АТО.

Оксана Сулима, головний спеціаліст відділу інформації та використання документів ДАТО