Презентація книг для освітян Донбасу


Професор Микола Лазарович на своїй сторінці у facebook поділився враженнями від відвідин Донбасу:

«21 лютого 2020 р. знову завітав на Донбас. На цей раз не з позивним «Професор», а як професор Тернопільського національного економічного університету. І не зі зброєю, як у 2015–2016 рр., а зі своїми книгами – «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» та «Українські січові стрільці у боротьбі за волю України». Тепер перебував не в секторах «М», «Б» чи оперативно-тактичному угрупованні «Маріуполь», а в українському місті Краматорськ, де з жовтня 2014 р. знаходиться Донецька обласна державна адміністрація.
Моє відвідування Донбасу сталося завдяки громадській організації Українська ініціатива (м. Київ) та Департаментові освіти і науки Донецької ОДА. З нагоди Міжнародного дня рідної мови вони провели у переповненій актовій залі Департаменту прекрасний урочистий захід, під час якого я мав змогу виступити та презентувати свої книги.
Дякую головним організаторам дійства – голові правління ГО «Українська ініціатива» панові Юрієві Косенкові та начальниці відділу національного виховання і європейської інтеґрації Департаменту освіти і науки Донецької ОДА пані Олені Василенко за запрошення. А також за можливість знову зустрітися з давнім приятелем волонтером Євгеном Зіничем та познайомитися з прекрасними людьми: побратимом по зброї Олександром Василенком, колегою-викладачем Антоном Коваленком, талановитими декламатором Микитою Чукановим і співаком Ігорем Швецем.
Окрема вдячність шановній сім’ї Олександра й Олени Василенків за смачнющу гостину!
Додому також повернувся не з порожніми руками, а з чудовими книгами – «Літопис українського Донбасу», «Незнаний Донбас» та «Марко Желізняк: фотолітопис», які впорядкували Юрій Косенко та Ольга Тимчишин.
Україна переможе!»