Молодь Калуського коледжу завітала до ТНЕУ

21 вересня 2018 р. кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства юридичного факультету ТНЕУ приймала гостей – талановиту молодь з Калуського коледжу культури і мистецтв. Програма свята була насиченою – чудовий концерт, підготовлений колективом відділу гуманітарної освіти та виховання, за участі солістів і творчих колективів ТНЕУ (П. Тютюнник, О. Скрепицька, А. Фарійон, Р. Залізняк, Ірина і Тетяна Шарган, Т. Гриник, Д. Худик, Г. Шевчук, гурти «Галичанка» , «Кралечки», «ТАНГо dance company»), флешмоб на Майдані знань створили атмосферу гостинності, де панує українське слово, пісня, що єднають усіх.

Також було знайомство з юридичним факультетом під керівництвом декана С. Банаха, можливість поспілкуватися із завідувачем кафедри ДІДУ О. Гомотюк, викладачами і студентами, відвідини Збаразького замку.