І МІЖНАРОДНА ШКОЛА СВІТОВИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК «NEW WAY»

На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ стартує новий інноваційний освітній проєкт — МІЖНАРОДНА ШКОЛА СВІТОВИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК «NEW WAY»!
Перша Міжнародна школа буде присвячена розгляду питань формування необхідної у професійній діяльності журналіста системи знань медіа-законодавства, джерел міжнародного інформаційного права й чинного міжнародного інформаційного законодавства, усвідомлення на цій основі правового статусу та законодавчих гарантій забезпечення діяльності мас-медіа.
🇬🇪 Університет-партнер: Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Факультет права та соціальних наук.
Цільова аудиторія – студенти СГФ спеціальності «Правова журналістика».
Керівник проєкту: Декан СГФ ЗУНУ професор Оксана Гомотюк.
Заняття проводитимуть грузинські науковці та практики.
Робочі мови Школи – англійська, російська (із забезпеченням професійного перекладу за потреби від української сторони).
Дедлайн подання аплікацій – 30 жовтня 2020 року.
Про результати відбору кандидатам повідомлять до 1 листопада 2020 року.
За результатами роботи у Школі учасники отримають відповідні сертифікати міжнародного стажування із зазначенням обсягу академічних годин та переліком набутих навичок.
І Міжнародна Школа світових освітніх практик «New Way» буде проводитись дистанційно із використанням сучасних онлайн платформ.