«Міс Тернопіль 2019» стала Яна Козіцка - студентка спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

На 10-му ювілейному конкурсі краси «Міс Тернопіль 2019» за титул головної корони міста боролися 16 учасниць, віком від 16 до 22 років. Традиційно конкурс краси відбувся у драмтеатрі. Кожна з учасниць прийшла із групою підтримки.

Під час першого дефіле ведучі представили конкурсанток публіці. Загалом у красунь було 5 виходів: у однакових блакитних напівпрозорих костюмах, шкіряному одязі, коктейльних сукнях, купальниках та вечірніх сукнях. Всі дівчата перед конкурсом багато тренувались, тому вони усі у чудовій фізичній формі. Учасниці відповідали на запитання, демонструючи свій інтелект.

Перемогу здобула 17-річна студентка юридичного факультету ТНЕУ Яна Козіцка, учасниця під №2. Дівчина не могла стримувати сліз щастя. Каже, що дуже мріяла про цей титул і буде з гідністю представляти Тернопіль. Безперечно, участь студентки групи МСД-11 у заході збагатила її новим цінним досвідом у майбутній професії менеджера культури.