Майстер-клас з виготовлення ангелика

Традицією кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ стало проведення культурного проекту, приуроченого дню спеціальності. Цьогоріч  захід пройшов за активної участі студентів і магістрів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»,  які підготували програму та сценарій дійства. За ініціативи молоді на юридичний факультет було запрошено майстриню народної творчості Анну Буяк.

7 листопада у майстер-класі з виготовлення ангелика взяли участь студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Всім присутнім цей день запам’ятається позитивними емоціями, адже кожен створив свій маленький оберіг. Дякуємо майстрині Ані Буяк за нагоду створити таке диво своїми руками.

Захід відбувся  в рамках презентації спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності». Модератором заходу виступила доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства, кандидат історичних наук Надія Білик.