Мандрівка до унікального храму Тернополя

31 жовтня студенти та магістри спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» здійснили мандрівку до унікального домініканського храму Тернополя — Архикатедрального собору, збудованого в стилі бароко.

Цікавою була екскурсія до підземелля-крипти Катедри, де розміщено експозицію «Тернопіль сакральний». Студенти довідались про історію тернопільської парафії та долю найвідоміших сакральних пам’яток міста. Особливі емоції викликала панорама Тернополя, що відкрилася присутнім з оглядового майданчика на вежі Катедри. Змістовною була розповідь отця про подвижників відродження Української Греко-Католицької Церкви в Галичині.

До заходу долучились доценти кафедри ДІДУ Надія Білик, Олена Конопліцька й Олена Стефанишин.