Коли слово студента має особливу вагу...

Студентська молодь сьогодні має змогу обирати не тільки навчальний заклад і спеціальність — зараз студенти обирають цікаві для них навчальні курси і викладачів, підходи до роботи та педагогічна майстерність яких їм імпонує. Але як першокурсникам вибрати «найсмачніші» курси з великого «меню» вибіркових дисциплін? Як зробити правильний вибір? Орієнтуватися на назву дисципліни чи особистість викладача?
Щоб відповісти на ці та інші запитання й допомогти студентам визначитися з вибірковими дисциплінами на наступний рік, 22 травня 2020 року куратори 1-го курсу Блашків Ольга Володимирівна та Шкіцька Ірина Юріївна провели онлайн зустріч на ZOOM-платформі зі своїми підопічними та поділилися слушними порадами з ними.
Усі учасники зустрічі зійшлися на думці: Не бути байдужими, зважити всі фактори і розсудливо обрати потрібні для свого професійного розвитку дисципліни!