12 вересня 2020 р. начальник загального відділу апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Іванна Лицар провела інтерактивне заняття для магістрантів ОП «Професійна освіта» і «Документознавство та інформаційна діяльність», присвячене розгляду специфіки функціональних положень державного органу, роботи загального відділу та посадових обов’язків державного службовця. Окрім теоретичного матеріалу, що підсилювався вагомими практичним досвідом лектора, студентам було запропоновано виконати завдання зі складання ділових документів, а також пройти тестові та практичні завдання з володіння студентами персональним комп’ютером. Для детальнішого ознайомлення із основними характеристиками системи електронного документообігу, що впроваджено в ТОДА, Іванна Лицар, запропонувала провести серії тренінгів, у тому числі й онлайн, у рамках вивчення професійних дисциплін.