IV Міжнародна наукова конференція «Україністика вчора, сьогодні, завтра»

Професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету Шкіцька Ірина Юріївна взяла участь у IV Міжнародній науковій конференції «Україністика вчора, сьогодні, завтра», що відбулася із 24-27 жовтня 2018 року в Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані, Інституті російської і української філології (Республіка Польща), і пройшла науково-педагогічне стажування на тему «МОВА Й ОСВІТА» за напрямом «Філологічні науки».

Ірина Юріївна була членом президії ІІ секції наукової конференції «Інтерпретація проблематики нових лінгвістичних напрямів» та виступила з науковою доповіддю на тему «Реалізація регулятивних комунікативних тактик у сфері торгівлі». Доповідачка описала прояви комунікативної поведінки українців у ситуаціях неопосередкованої торгівлі. Зупинившись на комунікативних прийомах і мовних засобах з яскраво вираженим маніпулятивним потенціалом, вона виокремила та проаналізувала використовувані продавцями й покупцями конструктивні та деструктивні регулятивні комунікативні тактики.