Директор Агенції регіонального розвитку у Тернопільській області розповів усе про гранти на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ


Бути в тренді. Іти в ногу з часом. Не проґавити жодної можливості. Використовувати лише топові ідеї. Діяти точково, слідуючи принципу Парето. Мріяти сміливо та перетворювати ці мрії у цілі, а цілі у результат!

Про що це для вас? А для колективу соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету це не просто слова, а вектор розвитку і руху.

Тож, на соціально-гуманітарному новий гість – людина нового часу і нестандартного мислення, справжній фахівець у своїй справі – Володимир Василевський – директор Агенції регіонального розвитку у Тернопільській області Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області АРРТО.

Разом з викладачами соціально-гуманітарного факультету обговорювали усе про гранти: як писати гранти, де шукати інвесторів, як обирати вдалі ідеї, які тонкощі враховувати, на що звертати увагу, що таке краудфандинг, фандрейзинг, краудсорсинг, про партнерство та як шукати однодумців, які є підводні камені, усі за і проти цієї справи.

Домовилися про подальшу співпрацю з паном Володимиром. Із нетерпінням чекаємо на тренінги.