День української писемності та мови

7 листопада у бібліотеці юридичного факультету університету відбулася  зустріч, приурочена до Дня української писемності і мови, на якій були присутні студенти груп  ДІД-31, ДІД-32 і МДС-31. Учасники цього заходу впродовж двох годин розповідали, ділилися інформацією про значний внесок у розвиток української мови, зокрема, наукового стилю, відомих учених-мовознавців, істориків. Чимало нового і цікавого дізналися про напрацювання в галузі мовознавства Агатангела Кримського, Івана Франка, Пантелеймона Куліша та інших.

Надзвичайно пізнавальними були виступи Мирослави Ядчишин та Юлії Калін про художників – уродженців нашого краю – Олега Шупляка та Івана Марчука; дехто вперше відкрив для себе їхню творчість.

У своїх виступах Алла Петровська, Вероніка Холопова, Галина Коломієць, Катерина Савчук, Люба Далевська, Ірина Ропецька, Тетяна Хомчин та інші наголошували про те, що для народу, який упродовж століть прагнув визнання, – мова не просто засіб спілкування, а найголовніша форма ідентифікації, винищити генетичний код українця неможливо, але це не привід для того, щоб продовжувати нехтувати своєю мовою та культурою… Разом зі студентами готувала цей захід і брала участь в обговоренні виступів старший викладач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Теофілія Вількова.