Зустріч із заступницею директора Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Галиною Якуб

У рамках вивчення курсу «Організація та управління діяльністю інформаційних установ» для студентів 4 курсу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету було проведено зустріч у форматі Zoom із заступницею директора Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Галиною Якуб на тему «Інформаційні послуги сучасної бібліотеки».
У сучасних умовах бібліотека як соціальний інститут інформаційної культури завжди рухається назустріч своєму споживачу інформації, є показником духовного та інформаційного розвитку суспільства.
Перед фахівцями стоїть завдання навчити користувачів грамотно формулювати свої інформаційні запити, здійснювати самостійний пошук необхідної інформації, орієнтуватися в інформаційних ресурсах бібліотеки.
Студенти та викладачі мали можливість почути з перших уст про новинки бібліотечних послуг, особливо в умовах карантину, про плани на майбутнє, а також про мрії працівників щодо нового приладдя, яке б допомогло якісніше виконувати запити користувачів.
Щиро дякуємо нашим незмінним друзям з бібліотеки, що завжди відгукуються на наші плани та задуми.