Зустріч із цікавою особистістю: Іван Монолатій

3 березня студенти та викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ у рамках академічної мобільності, а також десятки представників інших навчальних закладів, що доєдналися до онлайн-трансляції, за влучним висловом завідувачки кафедри Лесі Біловус, мали «розкіш спілкування». Цю розкіш подарував доктор політичних наук, професор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника талановитий і багатогранний Іван Сергійович Монолатій. Він – автор багатьох наукових і публіцистичних праць, низки прозових творів та поезій.
Під час сьогоднішнього виступу професора Монолатія йшлося головним чином про маловивчені й дискусійні проблеми Українських визвольних змагань 1914–1923 рр. Він запропонував новий погляд на події цього часу і виклав його в одній з останніх своїх праць – «Зоосад революції…», що вже стала бестселером. Зокрема, неординарність дослідження полягає в тому, що автор наважився вести мову про людську історію образами тваринного світу… Не буде перебільшенням сказати, що зустріч минула на одному диханні.
Щодо основних тез виступу шановного Івана Сергійовича, то, мабуть, немає сенсу їх переповідати. Краще взяти до рук його книгу і прочитати.
Отож, пане професоре, очікуємо на нові зустрічі з Вами!