Зустріч активістів громадського руху "Захисти Україну" з директором Центру інформаційної аналітики ТНЕУ, доктором політичних наук, професором Миколою Лазаровичем


23 жовтня у приміщенні ГР «Захисти Україну» відбулася зустріч активістів громадського руху з директором Центру інформаційної аналітики ТНЕУ, доктором політичних наук, професором кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, учасником бойових дій Миколою Лазаровичем.

У ході заходу відбулося обговорення нової книги Миколи Лазаровича — «Розпочали стрільці українські із москалями тан…», яка була вже представлена на цьогорічному Форумі видавців. Як наголосив автор, нинішні події на Донбасі є лише одним з етапів російсько-української війни, що триває вже не одне століття — з часів гетьмана Виговського. І винна у цьому насамперед нацистська сутність російського народу.
— Насправді за останні понад 600 років Україна лише близько 40 років мала власну державність, — пояснив Микола Лазарович. — І це наша трагедія, адже бездержавний період ознаменований просто жахливими жертвами для нашого народу. Тому так важливо саме зараз втримати державність. І не варто асоціювати нинішню війну з іменами Путіна, Медведєва чи Шойгу, їм на зміну прийдуть не менші нацисти. Проблема в російському народі, який ніколи не ідентифікує українців. Путін, наприклад, завжди наголошує, що ми і росіяни дві частини одного братнього народу. А подивіться як зріс його рейтинг серед росіян після подій на Донбасі і в Криму. Й історичні факти демонструють, що це не теза нинішнього часу, так з боку Росії вважали завжди…
Учасники зустрічі обговорили також суспільно-політичні події в Україні загалом й у Тернополі, зокрема. Завершився захід спільним фотографуванням і авторськими автографами для всіх бажаючих.