За ідею не помирають, за ідею треба жити!

21 жовтня студенти та викладачі кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства побували на премʼєрі у ТНЕУ гостросюжетного українського бойовика «Червоний».

Фільм затягує у моторошну атмосферу післявоєнного ГУЛАГу, вивертає назовні людські душі, показуючи справжнє єство. Стрічка несе ідею: за будь-яких умов треба лишатися Людиною, не відхрещуватися від своїх національних коренів, бо без них ти — манкурт.
Приємно тішить, що автори фільму не закладають у свій твір одвічне питання поразки та меншовартості українців. Ми знаємо історію свого народу, знаємо, чим закінчилося протистояння УПА, однак тут Данило Червоний — не просто не гине, він — переможець, ватажок, який веде свій «ключ» на волю.