Як впливає на діяльність команди її безпосередній керівник і як зробити так, щоб цей вплив був по-справжньому конструктивним?

Тактики якісного управління опановували на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету під час тренінгу «Системне управління командою; якість, гнучкість, результат» разом із пані Марією Корман – бізнес-тренеркою, доценткою кафедри освітології та педагогіки ЗУНУ.

Чого навчилися:

– Визначати місце особистісних цінностей у системі цінностей команди та усвідомлювати їх відображення у організаційній місії;

– Виокремлювати орієнтир (дороговказ) команди;

– Аналізувати причини недосягнення командної цілі;

– Розуміти способи недопущення збою організаційної системи.

Що розглянули:

– типологію співробітників та відповідні способи взаємодії з ними;

– інструменти управління, доречність їх використання;

– два типи влади, як про них не забути і полегшити роботу керівнику.

Виокремили формулу включення мотивації команди.

Озброєні новими техніками та ресурсами, об’єднані корпоративними цінностями, а найголовніше, вмотивовані до спільної командної роботи, учасники тренінгу готові до нових перемог! Адже в єдності факультету, у підтримці один одного, у розумінні кожним своєї місії у спільній справі – справжня сила!

Далі буде!

Адже це лише старт!