Відбудеться вебінар на тему "Актуальні питання комплектування та наукової обробки літератури"

19 листопада 2020 року о 09.30  у межах тренінгу з фахових дисциплін відбудеться вебінар на тему «Актуальні питання комплектування та наукової  обробки літератури»

Спікер — Фік Галина Петрівна, завідувач відділу комплектування та наукової обробки літератури Бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету

·         Як опанувати мистецтво індексування документів?

·         Як прийняти правильне рішення щодо присвоєння індексу книги за УДК?

·         Які переваги та недоліки автоматизації бібліографування?

·         Які професійні та особисті якості повинен мати працівник відділу комплектування літератури?

На ці та багато інших цікавих питань ви одержите вичерпні відповіді експерта і практика.

ZOOM-meeting

ID: 977 4680 5634

Код доступу: 0f5u9p

Запрошуємо студентів спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Професійна освіта (ОПП «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування»)», а також усіх, хто цікавиться питаннями обробки інформації та автоматизації роботи бібліотек.