«У напрямку майбутньої професії» : у рамках реалізації проєкта Академія кар’єри

Багаторічна співпраця кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності з Галицьким коледжем продовжується в умовах переформатування спеціальностей, покращення умов та якості навчання. Перспективи нових спеціальностей та освітніх програм представлені й обговорені на зустрічі викладачів кафедри ІСД та студентів випускових курсів спеціальностей «дизайн» та «модельний бізнес» Галицького коледжу.

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» за освітньою програмою «Культурна дипломатія» розширила спектр професійного застосування на ринку праці, що змінює характер конкурентоспроможності спеціальності та умови праці. Окреслені зміни конструктивно обговорювалися та викликали зацікавленість студентів та представника педагогічного колективу Наталії Степанівни Питель, голови циклової комісії дизайну та модельного бізнесу у Галицькому коледжі.