У Тернополі стартував кінофорум «КіноХвиля»


13 листопада в Тернополі розпочав свою роботу IV Міжнародний кінофорум «КіноХвиля». Культурний захід проходить під гаслом «Від України до Голівуду». Це унікальна подія, в якій беруть участь представники української кіноіндустрії. Серед гостей – відомі українські продюсери, режисери, сценаристи, оператори, актори, письменники.

Упродовж трьох днів у двох кінотеатрах Тернополя: в Українському домі «Перемога» та «Сінема Сіті» демонструватимуть фільми українського виробництва. За словами програмного директора кінофоруму Юрія Матевощука, під час фестивалю показуватимуть стрічки, які вийшли в прокат цього року та прем’єри фільмів. Зокрема, у рамках заходу презентуватимуть фільм «З України – до Голлівуду», який розповідає про зірок світового кіно. Також на кінофестивалі будуть представлені документальні фільми: «Малевич», «Крути-1918», «Іловайськ-2014. Батальйон «Донбас», «Форпост Луганськ».

Вперше представлять два фільми, які зняли за сприяння КП Тернопільської кінокомісії. Зокрема, відбудеться  показ документальної кінострічки «Лицар обов’язку і чину. Михайло Галущинський» – режисерський дебют фотохудожника М. Урбанського.

Більше інформації на сторінці Film Wave/КіноХвиля за посиланням: https://www.facebook.com/events/978682842485442/permalink/993224717697921/