Творчість в ім'я перемоги


Студент спеціальності «Дизайн» СГФ Максим Марфіян продає власні картини, аби зібрати гроші для ЗСУ. Хлопець почав писати картини на початку повномасштабної російсько-української війни.

За словами Максима, він створює картини на військову тематику.

«Я не знав, як маю допомогти військовим. Тому вирішив малювати і цим якось допомогти армії. Можливо якісь благодійні аукціони орагнізовувати, продати картини і виручені кошти віддати для ЗСУ».

Хлопець вчиться на дизайнера. Розповідає, що основи живопису освоїв на першому курсі.

«Перші фарбами, якими я малював, були акрилові. Вони швидко висихають, я не встигав змішувати їх. Потім спробував олійні фарби. Ними намальована одна з моїх картин. Я назвав її «Криваві жнива». На ній зображена ціна хліба цього року».

На першій картині Максим зобразив захисника «Азовсталі» Михайла Діанова. Над нею працював місяць.

«У мене виникла ідея написати декілька картин на тему «Азовсталі». Потім вже почав займатися військовою темою».

Картини Максима представили на виставці в університеті, – каже деканка соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк. За її словами, таким чином репрезентують найбільш вдалі студентські роботи.

«Наш студент Максим робить таку благородну справу. Свої картини спрямовує на допомогу Збройним силам України. Власне, студенти на першому курсі вивчають дисципліни живопису та рисунку. Сподіваюся, що цьогорічне завершення семестру буде також «зафінішоване» хорошими роботами», розповіла – Оксана Гомотюк.