Студенти та викладачі ТНЕУ поспілкувалися з старшокласниками під час «TNEU Education EXPO 2019»

25 листопада професорсько-викладацький колектив та студентство Тернопільського національного економічного університету організували  День відкритих  дверей «TNEU Education EXPO 2019». До закладу вищої освіти завітали старшокласники із шкіл Тернополя та району та  їх батьки.

Кожен навчальний підрозділ організовував виставку-представлення, де молодь розповіла про історію та досягнення, програми та можливості міжнародної співпраці, обміну студентами, а також дарувала маленькі приємні подарунки з емблемами факультету, інституту, коледжу.

Юні гості мали нагоду взяти участь у  «ярмарку професій», під час якого  представники усіх навчальних підрозділів детально розповідали про кожну спеціальність, а також про можливості подальшого працевлаштування. Крім цього, студенти ділилися розповідями про цікаве та веселе дозвілля: щорічний фестиваль-конкурс «Студентська ліра», дні спеціальностей, спільні туристичні поїздки Україною і Європою, які організовують адміністрація та викладачі закладу вищої освіти.

Також школярі та їх батьки мали можливість взяти участь у екскурсії аудиторіями ТНЕУ, під час якої дізналися про матеріально-технічну базу університету.

Аби забезпечити присутнім гарний настрій, було організовано концертну програму: студенти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, показуючи різноманіття своїх талантів. Не зважаючи на несприятливі погодні умови, всі отримали безліч позитивних емоцій та море задоволення.

«Кожен факультет має свій колір та емблемку – це дуже круто!», «Є можливості брати участь у міжнародних конференціях та програмах обміну студентами!», «Тут є саме та спеціальність, на яку планую вступати!», – ділилися враженнями школярі.

Майбутні абітурієнти мали нагоду поспілкуватися не лише зі студентами, а й ректором університету Андрієм Ігоровичем Крисоватим. Ректор поспілкувався із старшокласниками про основні аспекти вступної компанії 2019 року, а також про пріоритетність вибору спеціальностей при вступі.

«Будемо раді бачити вас серед першокурсників ТНЕУ. Бажаємо вам впевненості у власних силах, наснаги, знакових досягнень і перемог», – завершив Андрій Ігорович.