Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітали до Державного архіву Тернопільської області на відкриття документальної виставки "Нам Україна вище понад все!"


Студенти першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітали до Державного архіву Тернопільської області на відкриття документальної виставки «Нам Україна вище понад все!», приуроченої до Дня захисника і захисниці України та 79-ї річниці від Дня створення Української повстанської армії.
Директор архіву, кандидат історичних наук Федір Полянський ознайомив присутніх з основними експонатами виставки, наголосив на шанобливому ставленні до захисників української землі. Ігор Крочак, військовий історик, головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Тернопільської області, ветеран УНА-УНСО, російсько-української війни, розвідки ЗСУ, офіцер запасу, член ВГО «Спілки офіцерів України», ГО «Воїнів АТО/ООС Тернопільського району» поділився бойовими спогадами.
Студенти ознайомилися з архівними документами та світлинами наших земляків — героїв російсько-української війни. Також із цікавістю оглянули банерну виставку присвячену 79 річниці створення УПА, зокрема про діяльність українського підпілля та повстанців на території Тернопільщини.