Студенти першого курсу відзначили закінчення навчального року

Студенти першого курсу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом із кураторами доцентами Мукомелою Іриною Богданівною та Марків Інною Степанівною відзначили завершення 2017–2018 навчального року.

Вивчення трендів сучасної освіти показує, що передача знань «за вертикаллю» (від викладача до студента в аудиторії) неефективна, якщо не підкріплена спілкуванням між студентами, зокрема, і в режимі «онлайн» (передача знань «за горизонталлю»). Позааудиторна комунікація між студентами і викладачами теж має неабияке значення.

У неформальній атмосфері студенти груп ДІД-11 і МСД-11 розповідали про те, як у них минув навчальний рік і що найбільше запам’яталося, висловлювали побажання щодо вдосконалення навчального процесу, ділилися планами на літо. Першокурсники підкреслювали, що за успішне навчання студента не може бути відповідальним ніхто, крім нього самого, тому йому не можна «розслаблятися». Із приємністю студенти відзначали, що студентське життя, як вони мали можливість переконатися, передбачає насичене дозвілля у вигляді відзначення свят, екскурсійних поїздок, відвідування закладів культури, спортивних змагань та інших соціокультурних заходів. У свою чергу куратори запевнили першокурсників, що завжди готові допомогти вирішити будь-яку проблему, пов’язану з навчанням, і відкриті для зворотного зв’язку.