Студенти Влад Гурзель і Василь Капустинський взяли участь у спортивно-патріотичній тереновій грі «РЕВИН ЯР»

Студенти другого курсу Влад Гурзель (гр. ДІД-21) і Василь Капустинський (гр. МСД-21) подолали непростий шлях на північний схід України, щоб на власні очі побачити сумських націоналістів і назавжди зруйнувати стереотип про «східняків». Юнаки стали учасниками спортивно-патріотичної теренової гри «РЕВИН ЯР», яка відбувалася впродовж 14-17 вересня 2017 р. на Сумщині.

Усі учасники гри були поділені на дві команди «жовті» та «червоні», які змагалися за прапори одна одної. Перемогу здобули ті, хто захопив прапор суперника та відстояв свій. З кожним роком це робити складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють свою тактику й стратегію.

Наші студенти були приємно вражені гостинністю сумчан, знайшли нових друзів та побратимів по духу, а, головне, переконалися, що, попри всі негаразди, український народ – єдиний!