РОБОТА ВІДДІЛУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА НАУКОВОЇ ОБРОБКИ ЛІТЕРАТУРИ БІБЛІОТЕКИ — ЗАХОПЛИВА!

19 листопада 2020 року професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Шкіцька Ірина Юріївна в межах тренінгу з фахових дисциплін ініціювала онлайн-зустріч студентів спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та «Професійна освіта» (ОПП «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування»)» із працівниками бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету — директором бібліотеки Панчук Аллою Василівною та завідувачем відділу комплектування та наукової обробки літератури бібліотеки — Фік Галиною Петрівною, яка стала спікером вебінару «Актуальні питання комплектування та наукової  обробки літератури».

У невимушеній та дружній атмосфері, долаючи бар’єри опосередкованого спілкування, Галина Петрівна охоче ділилася досвідом своєї роботи в бібліотеці, детально зупинялася на питаннях автоматизації роботи бібліотек, аналізі її переваг і труднощів, що виникають під час роботи працівників відділу комплектування та наукової обробки.

Спікерка покроково продемонструвала етапи роботи з виданням, яке надходить до бібліотечного фонду, розкрила секрети мистецтва присвоєння книгам ідентифікаційного індексу УДК. Гостям легко вдалося розвіяти багато міфів про бібліотечну роботу й переконати не тільки студентство, але й викладачів, які взяли участь у заході, що робота в сучасній бібліотеці престижна, різноманітна, цікава, вимагає низки компетентностей, а також ґрунтовних знань з аналітико-синтетичної переробки інформації.