«Молодь – це не майбутнє, молодь творить історію сьогодні!»

Тернопіль як молодіжна столиця України 2020 року проведе понад 250 політичних, соціально-економічних та культурних заходів. Про це заявила начальниця Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради Христина Білінська під час брифінгу «Тернопіль – місто молодіжних ініціатив».

Захід відбувся у рамках тижневого Молодіжного порталу «Освіторія» на соціально-гуманітарному факультеті.

Спікерка – надзвичайно харизматична, дуже легка у спілкуванні та не по роках  досвідчена менеджерка, підкреслила важливість особистого і професійного розвитку молодих лідерів, розповіла про роль молодіжної політики у житті міста, про те, як стимулювати «активність» молоді, як ламати стереотипи та чому надважливо комунікувати з молоддю.

Під час зустрічі окреслили віхи співпраці: залучення студентського парламенту соціально-гуманітарного факультету до складу молодіжної ради міста, продовження участі у складі волонтерського руху, долучення викладачів СГФ до програми «Молодіжний працівник», реалізованої Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, спільні ініціативи у проєктній діяльності тощо.

Бачити в студентських очах запалені вогники й бажання щось змінювати, усвідомлення кожним з них своєї важливої місії у розбудові свого міста, держави, світу, розуміння, що від небайдужості однієї людини може залежати доля багатьох – дорогого вартують!

Невимовне спасибі пані Христині за надзвичайно цікаву і корисну зустріч, а найголовніше – за оті юнацькі вогники, за їхнє бажання стати активними громадянами країни, за бажання жити тут і тепер, сміливо мріяти і обов’язково ті мрії негайно здійснювати.

Бо, як справедливо зауважила гостя: «Молодь – це не майбутнє, молодь творить історію сьогодні!»