Інтернет-лекція американського професора Девіда Шульца на тему «Вибори 2020 року та зовнішня політика президента Байдена»


Студенти та викладачі соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя прослухали інтернет-лекцію американського професора Девіда Шульца
Нещодавно у Батумському державному університеті імені Шота Руставелі, на факультеті права та соціальних наук кафедрою Жана Моне було організовано інтернет-лекцію американського професора Девіда Шульца на тему «Вибори 2020 року та зовнішня політика президента Байдена».
Девід Шульц — професор права та політики в Університеті Хемлін, викладає різні напрями американської політики — публічну політику та адміністрування, урядову етику, автор 30 книг та понад 100 статей на теми виборчого законодавства, медіа та політики.
Викладачі та студенти СГФ долучилися до цікавого заходу та висловлюють щиру вдячність декану факультету права та соціальних наук БДУ проф. Левану Джакелі та завідувачу кафедри Жана Моне БДУ доктору Малхазу Накашидзе за надану можливість.