День кар’єри ЄС у ТНЕУ

11 квітня студенти спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» долучились до Дня кар’єри ЄС. Захід вже втретє об’єднав у стінах ТНЕУ активну молодь і працедавців. Представники 60 фірм та організацій презентували свою діяльність і інформували про наявні вакансії.

Всі охочі мали нагоду долучитися до панельної дискусії на тему: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз». До уваги учасників також були організовані цікаві тренінги: «Освітні можливості для студентів та випускників у рамках програми Erasmus +»; «Трудовий договір vs Трудовий контракт: практика ЄС»; «Створення особистого бренду»; «Від якісного резюме – до успішної кар’єри: критерії набору персоналу й основні вимоги до кандидатів на посаду»; «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації».

«День кар’єри ЄС» проводився Тернопільським національним економічним університетом в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні».