ДЕНЬ КАФЕДРИ інформаційної та соціокультурної діяльності

Гарною традицією на юридичному факультеті ТНЕУ стало святкування Дня кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності.
8 листопада в актовому залі зібралась чисельна студентська й викладацька родина, представники адміністрації університету та факультету.
З вітальним словом до всіх звернулась завідувач кафедри, доктор історичних наук, професор Гомотюк О.Є. Також перед присутніми виступили декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук Банах С.В., проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор Десятнюк О.М., директор бібліотеки ім. Л.Каніщенка, кандидат економічних наук, доцент Возьний К.З., експерт Тернопільської кінокомісії Ханас В., які побажали студентам успіхів у навчанні, звершень у науковій діяльності, нових проектів у сфері культури та мистецтва.
Цьогорічний захід відбувся у новому форматі — т. зв. «псевдоконференції». Студенти 1-4 курсів підготували свої креативні виступи у секціях «літератури», «музики», «театру» й «актуальних проблем сьогодення». До урочистостей долучились і випускники кафедри.