Чому варто обирати навчання на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ?

Які переваги мають студенти Західноукраїнського національного університету?
Які професії сьогодні актуальні на ринку праці?
Які предмети ЗНО необхідно складати, щоб вступити на нові освітні програми: «Культурна дипломатія», «Правова журналістика» та «Дизайн» в ЗУНУ?
Який прохідний бал на місця держзамовлення за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»?
Чому необхідно вивчати математику, історію, українську мову та літературу?
Куди вступати творчим і креативним абітурієнтам у 2021 році?
На ці та інші запитання отримали ґрунтовні відповіді учні 11-А й 11-Б класів Тернопільської загальноосвітньої школи № 16 упродовж бесіди з кандидатом історичних наук, доцентом Білик Надією Іванівною.
Викладачка також поділилась власними спогадами про навчання в alma mater, згадала вчителів, які спричинилися до вибору майбутньої професії.
Водночас конструктивною була зустріч із директором школи Базуновою Русланою Романівною й педагогами, завдяки професійності яких навчальний заклад посідає рейтингові місця за результатами складання ЗНО в м. Тернополі впродовж останніх років.
Захід відбувся в рамках проєкту «Академія кар’єри», який успішно реалізується на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ.